Ytong Evler

Binalarımız taşıyıcı sistem çelik konstrüksiyon duvarlar Ytong (gaz beton) çatılar çelik çatı üstü kiremit giriş kapılarımız çelik kapı  oda kapılarımız Amerikan pres kapı ıslak zeminler sramik kuru zeminler laminant parke binalarımız depreme dayanıklı yaz kış rahatlıkla kullanılabilecek şekilde inşaa edilmektedir .

Ytong Ev, duvardan çatıya tümüyle Ytong Panel ürünleri ile oluşturulan, hızlı inşa edilebilen, depreme dayanıklı, sağlam, uzun ömürlü, A sınıfı enerji verimliğine sahip, çağdaş bir ev yapım sistemidir. Sadece bir bina değil, kendi evini yapmak ya da yaptırmak isteyen herkesin faydalanabileceği, tüm inşaat adımlarınızı destekleyen ve hızlandıran bir inşaat modelidir.

Ev modellerimizin mimari ve statik dahil tüm projeleri, malzeme ve uygulama detayları hazırdır. Bu evlerin inşası için gereken Ytong ürünleri de bir paket olarak belirlenmiştir. Bu hizmetler, projelendirme maliyetinden ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar, inşaat sürecinizi hızlandırır. Evlerimiz Deprem, Yangın, Isı Yalıtım ve Gürültü Yönetmeliklerine uygun tasarlanmıştır. “Evim yönetmeliklere uygun mu, ısıtma soğutma masrafım çok olur mu, hangi malzemeleri seçmeliyim, referansı var mıdır?” diye düşünmeden karar verip inşaata başlayabilirsiniz.

 

 

Bültenimize Kaydolun

Bizlere e posta adresinizi bırakın